• Występ lluzjonisty

• W dniu 13.01.2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Zalesiu zebrali się w sali gimnastycznej aby obejrzeć występ iluzjonisty pod tytułem ,, Lekcja Iluzji - Szkoła z Pasją''. Artysta estradowy przy rytmach muzyki disco zaprezentował ciekawy program dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W trakcie swojego show iluzjonista wykonywał przeróżne sztuczki przy użyciu ciekawych rekwizytów, wzbudzając w dzieciach zaciekawienie, zdziwienie a także uśmiech. Uczniowie naszej szkoły chętnie brali udział w sztuczkach karcianych i żonglerce a wyciąganie chust z kapelusza wprawiło wszystkich w dobry humor. Lewitacja, złudzenia i zwinne zaplatanie supłów na sznurkach wywołały spore zainteresowanie wśród szkolnej widowni. Pod koniec występu asystentka iluzjonisty wręczyła wszystkim uczniom kolorowe balony w nagrodę za aktywne uczestnictwo i świetną zabawę podczas lekcji iluzji.

Jadwiga Meder-Jaremko