• Dni Otwarte w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach

• W dniu 9 kwietnia 2024 r. uczniowie z klasy VIII z naszej szkoły pod opieką wychowawcy byli na Dniach Otwartych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach. Chłopcy z zainteresowaniem obejrzeli pokaz synchronicznej obsługi kelnerskiej. Mieli okazję zwiedzić obiekt szkolny i zapoznać się z ofertą kształcenia oraz z bazą dydaktyczną szkoły ponadpodstawowej . Uczniowie wzięli udział w licznych konkursach i  zajęciach ruchowych przygotowanych dla młodzieży. Wszyscy ósmoklasiści mogli wczuć się w klimat obiektu i zastanowić się nad wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej.

• Palma Wielkanocna

• We wtorek 19 marca 2024 r.w Szkole Podstawowej w Oleszycach odbyło się  rozstrzygnięcie Konkursu Palma Wielkanocna 2024.Tego dnia uczniowie naszej szkoły, którzy wykonali palmy do konkursu uczestniczyli w imprezie. Wszystkie Palmy Wielkanocne były przepiękne, precyzyjnie wykonane z wielką starannością. Każda była niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Nagrodzone zostały dzieci oddziału przedszkolnego i uczeń klasy piątej Kacper Linek. Były to wyróżnienia i nagroda pieniężna. Pozostali uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe za udział w konkursie. Gratulujemy wszystkim pomysłu, zaangażowania i talentu.