• Wcześniejsze lata

• II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza

22 września 2012 r. został rozegrany II Turniej Tenisa Stołowego o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. Miejscem rozgrywek była Hala widowiskowo – sportowa przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II  w Oleszycach. Turniej był skierowany dla  uczniów i uczennic szkół podstawowych, gimnazjum, średnich oraz osób starszych i seniorów. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby: Izabela Kuczek, Natalia Kubis, Kacper Łepcio, Ernest Filipowicz. Zwycięzcami Turnieju zostali:

Kat. Szkoła Podstawowa dziewczynki: I miejsce – Izabela Kuczek;          II miejsce – Natalia Kubis

Kat. Szkoła Podstawowa chłopcy: I miejsce – Kacper Łepcio;                   II miejsce – Ernest Filipowicz

Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa Młodzieży Szkolne w LA

Dnia 22.09.2012r  w Cieszanowie odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa Młodzieży Szkolne w LA. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Kubis uczennica klasy V. Natalia  brała udział w konkurencji biegowej  na 600 m, otrzymany przez nią wynik 2:16 był jej rekordem życiowym i uplasował ją na IV miejscu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Indywidualne mistrzostwa SZS w LA dziewcząt i chłopców

17 września 2011 odbyły się Indywidualne mistrzostwa SZS w LA dziewcząt i chłopców w ZSP Cieszanów o godz. 9 00. Awans na zawody wojewódzkie uzyskali: SP Cieszanów/ Świtalska Justyna, Kulczycka Aleksandra, Czarniecka Paulina, SP. Narol / Krupa Katarzyna, Piątek Bartłomiej, Gmiterek Łukasz, Schab Wiktoria, Marek Damian. SP. Oleszyce / Bednarz Piotr, Gościńska Gabriela, Myśliwska Joanna, Patyk Sławomir. SP. Ruda Różaniecka / Urbaniak Jakub, Ważny Arkadiusz. SP. Dachnów / Osiowy Katarzyna, Bielko Michał / . SP. nr 1 Lubaczów / Sobiegraj Weronika / SP.Łukawiec / Zaborniak Patrycja / SP. Lisie Jamy / Mosiężny Damian / SP. Zalesie / Jaremko Daniel / SP. Horyniec-Zdrój / Skowronek Kacper / SP. stare Oleszyce / Zwierzyński Wojciech / .  Zawody wojewódzkie odbędą się dnia 4 października 2011r na stadionie UR Rzeszów ul. Wyspiańskiego 22 - zgłoszenia od 9 00 do 10 00.

TURNIEJ W TENISA STOŁOWEGO

11.06.2011 r. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Oleszycach odbył się Turniej w Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce.

W kategorii Szkoła Podstawowa wśród dziewcząt o Puchar Burmistrza zajęły nasze uczennice:

• II – miejsce Justyna Rydzik ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu,
          • III – Izabela Kuczek ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu.

W kategorii Szkoła Podstawowa wśród chłopców Puchar Burmistrza zdobył

• Marcin Kornafel ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu,
          • II -  miejsce zajął Maciej Węgrzyn ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu,
          • III – Łukasz Hycza ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu.

Źródło: www.oleszyce.org.pl

BIEG GENERAŁA STANISŁAWA DĄBKA

24 września 2009 r. odbył się XVII Bieg uliczny poświęcony pamięci Patrona Szkoły Podstawowej Nr 1 w Lubaczowie – generała Stanisława Dąbka. Była to sprzyjająca okazja do spotkania się młodych sportowców z powiatu lubaczowskiego. Pokonali oni trasę 1300m z Dąbkowa do Lubaczowa, na stadion.Oto wyniki biegu naszych uczniów.

Chłopcy klasy IV
          I miejsce -  Daniel Jaremko SP Zalesie

Dziewczęta klasy V
          II miejsce - Wiktoria Napora SP Zalesie

TENIS STOŁOWY

Dnia 05.09.2009r w Zespole Szkół w Oleszycach odbyły się Parafialne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym. Reprezentacja naszej szkoły zajęła następujące miejsca:

Justyna Rydzik               I miejsce - dziewczęta,
          Magdalena Kamieniec     II miejsce - dziewczęta,
          Daniel Jaremko              I miejsce - chłopcy,
          Marcin Kornafel              II miejsce - chłopcy.