• Wyniki współzawodnictwa szkół

•    Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół z powiatu lubaczowskiego 2009/2010

Klasyfikacja szkół podstawowych:

18

SP. Załuże

2

Powiat lubaczowski w kategorii łącznej szkół podstawowych uplasował się na 16 miejscu w województwie podkarpackim /na 25 powiatów/. Sklasyfikowano 758 szkół podstawowych w województwie podkarpackim.

Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół z powiatu lubaczowskiego 2007/2008
          W dniu 8 października 2008 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Lubaczowie odbyło się X Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół z terenu powiatu lubaczowskiego. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, przy współpracy Powiatowego Centrum Kultury i Sportu oraz Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubaczowie. Otwarcia podsumowania współzawodnictwa sportowego dokonał Starosta Lubaczowski - pan Józef Michalik, zaś Prezes – Zbigniew Buczek – podsumował największe osiągnięcia sportowe poszczególnych nauczycieli wychowania fizycznego. Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych w powiecie lubaczowskim, biorących udział w rozgrywkach sportowych na szczeblu powiatowym i wyżej.

Klasyfikacja szkół podstawowych:
          1 SP. Oleszyce 173
          2 SP. Narol 159
          3 SP Horyniec – Zdrój 129
          4 SP. Wielkie Oczy 121
          5 SP. Basznia Dolna 98
          6 SP. nr 1 Lubaczów 75
          7 SP. Ruda Różaniecka 68
          8 SP. Cieszanów 49
          9 SP. Stare Oleszyce 41
          10 SP. Zalesie 27
          11 SP nr 2 Lubaczów 23
          12 SP. Lisie Jamy 21
          13 SP Łukawiec 16
          14 SP. Łówcza 12
          15 SP Dachnów, SP. Młodów, 7
          16 SP. Stary Dzików. 6
          17 SP. Dąbków, SP. Łukawica, SP. Załuże 4
          18 SP. Cewków 1

Powiat lubaczowski w kategorii łącznej szkół podstawowych i gimnazjalnych uplasował się na 20 miejscu w województwie podkarpackim / na 25 powiatów /. Osiągnięcia sportowe nauczycieli w-f na szczeblu rejonu i wyższym.

Szkoły podstawowe:
          Maciej Patałuch – 4 krotny finalista mistrzostw powiatu w : unihokeju dziewcząt, 19 w woj./ 4 boju LA dziewcząt, / 5 miejsce w woj. / sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt / 31 w woj. / i indywidualnych mistrzostwach ZSZ w LA dziewcząt.
          Barbara Zawitkowska – Zając – 3 krotna finalistka mistrzostw powiatu w piłce koszykowej dziewcząt, / 10 w woj./ piłce ręcznej dziewcząt / 10 w woj./ i w 3 boju LA dz. / 21 w woj./
          Andrzej Szczybyło – 3 krotny finalista powiatowy w : piłce siatkowej dz., / 5 miejsce w woj./ piłce siatkowej chł., / 19 w woj. / indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt.
          Roman Cichowski – 3 krotny finalista powiatowy w: tenisie stołowym chłopców, 4 bóju LA chłopców, indywidualne biegi przełajowe chłopców / 3 miejsce w woj./
          Tomasz Rozwód – 3 krotny finalista powiatowy zarówno w grupie szkół podstawowych jak i gimnazjalnych w takich dyscyplinach jak: piłka nożna chłopców sp, sztafetowe biegi przełajowe chłopców i piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych
          Waldemar Rokosz – 2 krotny finalista w : piłce koszykowej chłopców / 13 / , i w indywidualnych mistrzostwach w LA .
          Piotr Bielko – finalista mistrzostw powiatu w piłce ręcznej chłopców
          Krzysztof Milo – finalista konkursu baw się z nami – /zajął 7 miejsce w woj./
          Anna Gryniewicz – finalistka powiatowa w tenisie stołowym dziewcząt / mała szkoła, ale ma duże osiągnięcia również na polu lekkoatletycznym /
          Elżbieta Zawisza - Kubiszyn – finalistka w unihokeju chłopców / 10 /