• Konkurs matematyczno-plastyczny dla uczniów klas I-III i IV-VIII pod nazwą „Geometria wokół nas”

• Regulamin konkursu:

1. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej przy użyciu jak największej ilości figur geometrycznych wyciętych z kolorowego papieru.
          2. Cele konkursu:
            • kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez prace plastyczne i techniczne
            • inspirowanie uczniów do twórczości plastycznej
            • umożliwienie prezentacji twórczości uczniów
            • wspieranie uzdolnień matematycznych i pomoc w rozwijaniu zainteresowań uczniów
            • kształtowanie samodzielnego logicznego myślenia
            • upowszechnienie i uatrakcyjnienie wiedzy matematycznej.
          3. Konkurs przeznaczony jest dla trzech grup wiekowych: klas I-III oraz klas IV-VIII.
          4. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa. Koordynatorzy konkursu: Lucyna Demska, Barbara Karkut - Szawara
          5. Technika wykonania prac: wyklejanka
          6. Format prac:  A3.
          7. Każdy uczeń może wykonać na konkurs jedną pracę plastyczną. Prace przekazane na konkurs powinny być pracami wykonanymi samodzielnie przez ucznia pod nadzorem nauczyciela lub opiekuna.
            Podpisane prace dostarczyć do organizatora konkursu do 23 marca 2023 r.
          8. Kryteria oceny prac: pomysłowość, oryginalność, technika wykonania, staranność i estetyka, wkład pracy, samodzielność wykonania pracy, różnorodność zastosowanych form plastycznych.
          9. Oceny prac dokona Komisja Konkursowa.
          10. Komisja Konkursowa wybierze spośród przekazanych prac – laureatów konkursu i przyzna I, II, III miejsce. Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.
          11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24 marca 2023 r..
          12. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy oraz cząstkową ocenę celującą z matematyki.
          13. Prace niespełniające wymogów regulaminowych, nie będę brały udziału w konkursie.

Uwagi:

1. Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów konkursu i nie będą udostępnione podmiotom trzecim.
          2. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.
          3. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone w Szkole Podstawowej 24 marca 2023 r.
          4. Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom.
          5. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie Konkursu decydują Organizatorzy. Od decyzji Organizatorów nie przysługuje odwołanie.

Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!!